ירדנה עוז – לחשב את המסלול מחדש

 

ירדנה עוז לחשב את המסלול מחדש

אני מתמחה בנומרולוגיה שהיא שיטה המייחסת למספרים משמעות רוחנית, באופן זה המספרים טעונים אנרגטית כאשר האנרגיה הזו מייצגת איפיונים של אישיות האדם. אני משלבת שיטה זו עם קריאה בקלפי טארוט שהנם בפני עצמם ייצוג של תכונות אופי באדם.

מאז ותמיד הייתי מאוד רוחנית, הבנתי שיש מעבר לעולם הנראה מערכת שלמה של רעיונות ותחושות המאפשרים לנו לבחור את מסלול חיינו להצלחה! הגעתי לשלב מסוים בחיים אשר בו הרגשתי שאני מעוניינת לתת לזה ביטוי אישי, לחשוף את הרעיונות והתכונות שאינם נראים לתת להם צורה במילים. לתת לדימויים תמונתיים ותחושות פיזיות ( מעין תקשור ) שקלטתי אפשרות להיות בעלי פשר, אפשרות לחבר בין ממד רוחני שלמעלה לממד ארצי פיזי שלמטה.

מקרה מסוים בחיי, היה רגע מכונן מבחינתי ועזר לי להבין שאני מעוניינת לעזור לאנשים להימנע מטעויות בחייהם ורוצה להעצים אותם וללמדם למנף את עצמם. העמקתי בלימודי הנומרולוגיה אשר אני מאוד מאמינה בדיוקה ועוצמתה, נוכחתי בכך בעקבות הידע שלי עד כמה מדויקת היא יכולה להיות בניגוד לתחזיות הכלליות והרציונאליות יותר הנהוגות היום, היות ששם האדם ותאריך הלידה שלו הנם נתונים אישיים ואינם דומים בין אדם למשנהו והם מבטאים את איפיוניו הייחודיים. באמצעות הנתונים הללו אני יודעת להוביל אנשים למקומות הנכונים להם ולבחירות הטובות ביותר עבורם, תוך שימוש בנקודות חוזקה שבאופיים ובבחירת עיתויים הטובים ביותר עבורם ובעיקר לחשב את המסלול מחדש!

לעיתים עבודתי דורשת ממני לעמת את האדם עם אתגרים בחייהם אשר מעכבים אותו לצמוח ולהגיע להצלחה.

הגעתי למקצועיות עמוקה זאת לאחר שחקרתי במהלך שנים דמויות מובילות בעולם וגם בארץ. רציתי לדעת את סוד הצלחתם, רציתי להבין את הדברים לעומקם בכדי להגיע לרמת מקצועיות הטובה ביותר ושהכוונתי ועצותיי אכן יובילו אנשים לצמיחה אישית הכי טובה שיש.

בשנה האחרונה יצרתי מוצר ייחודי – קלפי טארוט מסדרת המטות. סידרת קלפי טארוט לפתיחה עצמית ללא ידע מוקדם – עם הסבר לכל קלף וקלף, הקלפים מהווים את החומר והם האובייקט המוחשי, ציורים עם דמויות או סמלים שהוכרו בכל רחבי העולם המערבי, שההשראה שלהם נובעת ממשחק שהיה נהוג לפני מאות שנים. והתוכן שעל הקלפים מהווה את הרעיון והאיפיון הרוחני.

הקלפים הפכו לסמלים שניתן לקרוא בהם תכונות לפי הדמויות והסיטואציות – לדוגמא – קלף ה- מיצג -

ומהו הסוד הגלום בטארוט? הסוד טמון בכך שהקלפים אשר נבחרים אינטואיטיבית הם לגמרי לא מקריים והם נותנים לנו תשובות לשאלותינו. לדוגמא: לקוחה שבחרה אינטואיטיבית קלפים וקיבלה שוב ושוב את אותה תשובה מוכיחה כי גם אם התשובה לא לרוחה, זאת התשובה הנכונה והכדאית לה. כמובן שחשוב לציין כי הכול צפוי והרשות נתונה – שכן הדברים בחיינו קורים או שלא עפ"י החלטותינו הרציונאליות בלבד...

מהו אותו תהליך אינטואיטיבי האם קשור לגוף?

תהליך אינטואיטיבי הוא – משיכה טבעית בין רוח לגוף ותחושות שאנו מרגישים באותו רגע נתון . הדבר בא לידי ביטוי בבחירות שלנו כתוצאה ממשיכה לדברים מסוימים או לצורך העניין למשיכה פיזית של קלף מסוים, כאילו יד נעלמה הדריכה אותנו. למעשה הגוף שלנו פיזית ידע לפני השכל.

 

 

מה כולל סל הייעוץ וההדרכה שלי?

מפה נומרולוגית שנתית בה אני מפרטת לכל אחת ואחד את הפוטנציאל השנתי הקיים כולל המלצות להתנהלות כלכלית ומשפחתית כולל יחסי הורים ילדים.

התאמה זוגית

הכוונה מקצועית

אבחון אישיות עבור מקומות עבודה – פוטנציאל הטמון בעובד כולל יושר ואמינות ברמת דיוק של 99%.

ברכה נומרולוגית המותאמת לכל אדם באופן אישי, המתאימה לימי הולדת ולאירועים מיוחדים.

יעוץ למרפאים אלטרנטיביים.

הרצאות בנושא נומרולוגיה.

סידרת קלפי טארוט עם תרגום לכל קלף וקלף לפתיחה והתייעצות בכל רגע שרק רוצים – ללא ידע מוקדם.

קישור לדף עיסקי-ירדנה עוז לחשב מסלול מחדש.

קישור לאיבחון אישיות- מראת הפנים/מראת הפוטנציאל החבוי.

סידרת קלפי טארוט


 


בחזרה לדף הראשי
© כל הזכויות שמורות לשרון שמע עמר